Srijeda, 17. travnja 2024.

PRVA ŽNL Borac na Old Traffordu ‘srušio’ Bratstvo koje je veći dio susreta igralo s igračem manje

Nakon jučerašnjih utakmica, današnji susreti otvoreni su derbijem između Bratstva iz Kunovca i Borca iz Imbriovca u jutarnjem terminu.

Sunčano jutro izmamilo je mnoštvo gledatelja u Kunovec koji su svjedočili odličnoj utakmici kakva i priliči srazu dvije kvalitetne momčadi. Nogometaši Borca poveli su preko Matijašeca, a sredinom prvog poluvremena domaća momčad ostala je bez Vidakovića koji je zaradio crveni karton. Međutim, uporni Kunovčani stigli su do pogotka netom prije završetka prvog poluvremena, a gol je postigao Jurčić.

U poluvremenu utakmice, gledatelji su mogli uživati u limenoj glazbi, a za sve uzvanike pripremljene su papaline.

U drugom poluvremenu Kunovčani su bili bolja momčad, ali nedostatak isključenog igrača ipak se osjetio. U samom finišu utakmice, Šepec je iskoristio nepažnju domaće obrane i postigao pogodak za 2:1 vodstvo Borca. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i gosti iz Imbriovca slavili su s končanih 2:1, iako je utakmica mogla otići u potpuno drugom smjeru.

Preostali susreti igraju se danas od 16:00 sati.