Podravkašice glatko izborile četvrtinu finala Hrvatskog kupa gdje ih čeka Lokomotiva

Rukometašice Podravka Vegete jučer su rutinski odradile susret osmine finala Hrvatskog kupa protiv ŽRK Baranje u Belom Manastiru.

Podravkašice su u dominantnoj utakmici slavile s konačnih 46:18, a u visokoj pobjedi najviše se istaknula Nikolina Zadravec koje je postigla 10 pogodaka. Također, valja spomenuti kako je čitav susret na golu Podravke odradila Magdalena Ećimović koja je upisala 24 obrane.

Trener Podravka Vegete Zlatko Saračević dao je priliku mlađim igračicama, a na listu strijelaca upisala se i vratarka Antonia Tucaković koja je bila precizna sa sedam metara.

Podravkašice su pobjedom protiv Baranje izborile četvrtinu finala Kupa, a tamo ih čeka Lokomotiva. Utakmica između Podravkašica i Lokomotive na rasporedu je 17. travnja u Sportskoj dvorani Gimnazije ‘Fran Galović’ u Koprivnici.