Izvor: hrs.hr
Bliži se Nacionalni tjedan reprezentacija pa su jučer pristigli pozivi mladim reprezentativkama kadetskih, juniorskih i seniorskih kategorija za kontrolna okupljanja u Umagu i Poreču.

Seniorke, među kojima su pozvane i Podravkine prvotimke Selena Milošević, Dejana Milosavljević, Magdalena Ećimović, Ana Turk, Ana Debelić i Nikolina Zadravec uz pričuvnu Korinu Karlovčan, okupit će se najprije u Zagrebu odakle putuju u Poreč gdje su u planu četverodnevne pripreme, a nakon toga i HEP Croatia Kup koji kreće 22. ožujka. Na HEP Croatia Kupu, hrvatske reprezentativke igrat će protiv Češke, Austrije i Slovenije.

Osim seniorki, na popisu juniorki našle su se Podravkine Elena Popović, Lea Franušić, Tena Petika te pričuvna Lucija Jandrašić.

U Nacionalnom tjednu reprezentacije u Umagu će se okupiti i kadetkinje među kojima su i mlade Podravkašice Hannah Vuljak i Josipa Josipović, a u pričuvama je također igračica Podravke Patricia Firšt.

HEP Croatia Kup, Poreč

22. ožujka, 20:00 sati
Hrvatska – Češka
23. ožujka, 20:00 sati
Hrvatska – Austrija
24. ožujka 16:00 sati
Hrvatska – Slovenija

Izbornik Hrvatske ženske seniorske reprezentacije Nenad Šoštarić na ovu akciju
pozvao je sljedeće igračice i članove stručnog vodstva:

1. IVANA KAPITANOVIĆ , METZ HANDBALL
2. TEA PIJEVIĆ, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
3. MAGDALENA EĆIMOVIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
4. PAULA POSAVEC, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
5. KRISTINA PLAHINEK, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
6. DORA LUKIĆ, RK SESVETE AGROPROTEINKA
7. ANA TURK, RK PODRAVKA VEGETA
8. NIKOLINA ZADRAVEC, RK PODRAVKA VEGETA
9. NATAŠA MIOČINOVIĆ, ŽRK UMAG
10. KATARINA JEŽIĆ, SIÓFOK KC
11. ANA DEBELIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
12. MARINA GLAVAN, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
13. KRISTINA PRKAČIN, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
14. DORA LACKOVIĆ, ŽRK OSIJEK
15. DORA KRSNIK, RK KRIM MERCATOR
16. DEJANA MILOSAVLJEVIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
17. STELA POSAVEC, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
18. LARISSA KALAUS, RK LOKOMOTIVA ZAGREB
19. SELENA MILOŠEVIĆ, RK PODRAVKA VEGETA
20. DORA KALAUS, RK LOKOMOTIVA ZAGREB

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

1. LUCIJA BEŠEN, RK SESVETE AGROPROTEINKA
2. KORINA KARLOVČAN, RK PODRAVKA VEGETA
3. VENERA SURJAN, ŽR SPLIT 2010
4. KATARINA MRAZOVIĆ, ŽRK KOKA VARAŽDIN
5. IVANA DEŽIĆ, SPR POGON SZCZECIN

STRUČNO VODSTVO:

1. NENAD ŠOŠTARIĆ, izbornik
2. SNJEŽANA PETIKA, trener
3. VESNA HODIĆ, fizioterapeut
4. GORAN KRUŠELJ, fizioterapeut
6. MATIJA BILUŠIĆ, trener vratarki
7. LJERKA VRESK, tehnički menadžer
8. IVICA UDOVIČIĆ, tehnički direktor

Izbornik hrvatske ženske juniorske reprezentacije Ivan Jerković na ovu akciju okupljanja u Umagu od 18. do 24. ožujka pozvao je sljedeće igračice i članove stručnog stožera:

1. PETRA MARINOVIĆ- RK DALMATINKA
2. KARMELA POKOPAC – ŽRK BJELOVAR
3. MARTA KOZJAK – ŽRK ZRINSKI
4. LUCIJA IVANDA – ŽRK BJELOVAR
5. LANA JARAK – RK DALMATINKA
6. LARA MIHOLIĆ – RK LOKOMOTIVA
7. EMA BARBIR – RK DALMATINKA
8. NIKA VOJNOVIĆ – RK LOKOMOTIVA
9. ELENA POPOVIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
10. ANJA VIDA LUKŠIĆ – RK TREŠNJAVKA
11. ANA MALEC – ŽRK IVANIĆ
12. KLARA RUBIĆ – ŽRK SPLIT 2010
13. TENA PETIKA – RK PODRAVKA VEGETA
14. EMA GUSKIĆ – ŽRK BJELOVAR
15. MIA TUPEK – ŽRK SESVETE – AGROPROTEINKA
16. TINA BARIŠIĆ – ŽRK IVANIĆ
17. LEA FRANUŠIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
18. JOSIPA KASELJ – RK LOKOMOTIVA
19. LUCIJA HUMEL – KOZARMISLENY SE
20. DORA PAJIĆ – ŽRK ZRINSKI

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

1. KATARINA BORAC – ŽRK OSIJEK
2. EMA VUČIĆ – RK ZELINA
3. SARA BAGAVAC – RK ZELINA
4. MIA BOŠNJAK – RK SESVETE – AGROPROTEINKA
5. PETRA JERŠEK – ŽRK OSIJEK
6. LUCIJA JANDRAŠIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
7. MATEA ŠKALIĆ – RK LOKOMOTIVA
8. TAMARA HUDOLETNJAK – ŽRK 1234 VIROVITICA
9. BARBARA GILLINGER – ŽRK BJELOVAR
10. ANA LOVRIĆ – RK PETASON VRANJIC

STRUČNO VODSTVO:

1. IVAN JERKOVIĆ, izbornik
2. ANTE BURGER, trener
3. ALEN MAROŠEVIĆ, kondicijski trener
4. MIRKO ZOVKO, trener vratarki
5. TINA KRMPOTIĆ, fizioterapeut
6. MAJA DUNDOVIĆ, tehniko

Izbornica hrvatske ženske kadetske reprezentacije Adrijana Prosenjak na ovu
akciju pozvala je sljedeće igračice i članove stručnog vodstva:

1. ANA MRKONJIĆ – ŽRK SPLIT 2010
2. LUCIJA BLAŠKOVIĆ – ŽRK UMAG
3. IVA BRKLJAČIĆ – RK LOKOMOTIVA
4. MIA BRKIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
5. LARA FUREŠ – RK LOKOMOTIVA
6. ISA LARA HAGE – HK HYPO NOE
7. JOSIPA JOSIPOVIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
8. BRUNA ZRNIĆ – RK LOKOMOTIVA
9. LARA BURIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
10. MARGARITA ŠKARIĆ – ŽRK SPLIT 2010
11. ANA GRLIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
12. DILJA LEKAJ – ŽRK MURVICA
13. LUCIJA CVITANOVIĆ – RK SESVETE AGROPROTEINKA
14. SARA KRIZMANIĆ – ŽRK ZAMET
15. NINA BOBAN – ŽRK SINJ
16. ANA BULJAN – ŽRK SPLIT 2010
17. ANA PEHAR – RK SESVETE AGROPROTEINKA
18. LUCIJA KREZO – RK LOKOMOTIVA
19. KLARA BIRTIĆ – ŽRK SPLIT 2010
20. MAJA BILANDŽIĆ – ŽRK SINJ
21. HANNAH VULJAK – RK PODRAVKA VEGETA

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

1. IVANA HUSNJAK – RK LOKOMOTIVA
2. DORA PETKOVIĆ – ŽRK IVANIĆ
3. MONIKA PRATLJAČIĆ – ŽRK UMAG
4. KARMEN PAŠTAR – ŽRK SINJ
5. MILA TONKOVIĆ – ŽRK SPLIT 2010
6. MIHAELA NEMČIĆ – RK ZELINA
7. INES PIFAR – ŽRK ZAMET
8. NERA KUZMINSKI – ŽRK KOKA
9. PATRICIJA FIRŠT – RK PODRAVKA VEGETA
10. TOMICA CURIĆ – RK LOKOMOTIVA

STRUČNO VODSTVO:

1. ADRIJANA PROSENJAK, izbornica
2. GORAN BOBIĆ, trener
3. RANKA JAPUNDŽA, stručna suradnica
4. ANA KRIŽANAC, trenerica vratarki
5. SANDRO GULJA, kondicijski trener
6. RENE KELEMEN, fizioterapeut
7. DEAN VUČIĆ, tehniko