Četvrtak, 25. travnja 2024.

Mladi Slavenaši osvojili nove bodove

Kadeti Slaven Belupa upisali su vrijedne prvoligaške bodove na gostovanju kod Sesveta.

Momčad trenera Dalibora Gorupića u 18. je kolu Prve HNL slavila rezultatom 1:2, objavljeno je na klupskim stranicama. U prvih sat vremena utakmice nije bilo golova, a onda je u 63. minuti za vodstvo Slavena pogodio Tumpić. Desetak minuta kasnije Marijanović je povećao vodstvo, a domaćin je tek u posljednjoj minuti uspio postići počasni pogodak. Slavenovi kadeti su ovom pobjedom stigli do svog 18. boda. Trenutno su jedanaesti na prvenstvenoj tablici.

A pioniri koprivničkog nogometnog prvoligaša su pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka osvojili bod. Utakmicu protiv Sesveta odigrali su bez pogodaka. Trenutno su desetoplasirana momčad prvenstva s 15 osvojenih bodova.

U idućem kolu mladi Slavenaši će u Koprivnici ugostiti vršnjake Zagreba.