Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Slaven Belupo i HAŠK odigrali prijateljsku utakmicu bez pogodaka

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su danas prijateljsku utakmicu bez pogodaka sa zagrebačkim trećeligašem HAŠK-om.

Trener Ivica Sertić pružio je priliku igračima koji su imali manju ili nikakvu minutažu u prvenstvenom susretu prošlog vikenda protiv Lokomotive u Zagrebu, a zaigralo je i nekoliko juniora.

Blizu pogodaka u prvom poluvremenu bili su MendyLimaMladenMartinagaPlantak, ali mreža gostujućeg vratara ostala je mirna. Slaven nije uspio materijalizirati bolju igru, a HAŠK se organizirano branio i utakmica je završila 0:0.

Bila je to prva prijateljska utakmica Slaven Belupa u ovotjednoj reprezentativnoj stanci. Druga je na rasporedu u petak kada na koprivnički stadion dolazi slovenski prvoligaš Krško.