Šesnaesto kolo Prve županijske nogometne lige otvoreno je današnjim utakmicama u Legradu, Miklinovcu i Ždali.

Domaćin Miklinovec ugostio je Tomislav-Radnik iz Svetog Ivana Žabna. Gosti su već od 20. minute igrali s igračem manje koji je zaradio crveni karton zbog nesportskog ponašanja prema suparničkom igraču. Igrači Miklinovca nikako nisu mogli uspostaviti dominaciju i krenuti po vodeći pogodak, pa se na odmor otišlo s rezultatom 0:0. Početkom drugog poluvremena igrač Miklinovca zaradio je drugi žuti karton, a ubrzo nakon toga gosti su poveli. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i momčad Tomislav-Radnika osvojila je važna tri boda.

Prekodravac iz Ždale na domaćem je terenu ugostio ivanečku Slogu. Ždalčani su poveli, ali borbena Sloga je uspjela izjednačiti i osvojiti bod.

Favoriziranom legradskom Graničaru u goste su stigli nogometaši molvarske Mladosti koji su pokazali da su itekako tvrd orah. Molvarci su slavili s konačnih 2:0.

Preostali susreti igraju se sutra, a prva je na rasporedu derbi utakmica između Bratstva iz Kunovca i Borca iz Imbriovca. Susret počinje u 10:30 sati.