Petak, 19. travnja 2024.

ATLETIKA Leo Tilošanec prvi u Donjoj Dubravi, atletičarke trčale na Čevo

Proteklog vikenda članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupali su na utrkama održanim na brdu Čevo u Varaždinskoj županiji te u Donjoj Dubravi.

Na utrci drugog kola šeste kros lige “Godišnja doba na Čevu”, trkačice koprivničkog Atletskog kluba postigle su solidne rezultate. Mirjana Hanžek osvojila je 55. mjesto u ukupnom poretku, a 22. u ženskoj kategoriji s vremenom 33:13. Silvija Toth završila je utrku na 56. mjestu u ukupnom poretku, a bila je 23. u ženskoj kategoriji s vremenom 33:18. Sonja Rušak bila je 58. u ukupnom poretku te 24. u ženskoj kategoriji s vremenom 33:38. Posljednja natjecateljica iz Atletskog kluba Koprivnica, Petra Kičinbači, završila je utrku na 59. mjestu u ukupnom poretku, odnosno 25. mjesto u ženskoj kategoriji s vremenom 33:43.

Na utrci trećeg kola lige “Tri mosta” koja je održana u Donjoj Dubravi, trkači Atletskog kluba Koprivnica postigli su odlične rezultate, a svakako je najimpresivniji bio Leo Tilošanec koji je na utrci od 3300 metara osvojio prvo mjesto u sveukupnom poretku te prvo mjesto u kategoriji juniora s vremenom od 12:20. Spomenimo još kako je Božo Šegović na utrci od 7700 metara završio na 14. mjestu u sveukupnom poretku te osmom mjestu u kategoriji veterana s vremenom od 37:11, dok je Romano Šegović na utrci od 7700 metara ostvario 22. mjesto u sveukupnom poretku te sedmo mjesto u kategoriji seniora s vremenom od 40:04.

Izvor: Atletski klub Koprivnica.