Petak, 29. ožujka 2024.

Zeleni u pripremnoj utakmici pobijedili Varteks na krilima sjajnog Mihaljevića

Nogometaši Koprivnice jučer su odigrali treću prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za proljetni nastavak sezone Treće hrvatske nogometne lige Istok, a na domaćem terenu pobijedili su Varteks s 3:0. Varaždinci se trenutno natječu u Četvrtoj hrvatskoj nogometnoj ligi Čakovec-Varaždin, a klub su osnovali navijači nekadašnjeg hrvatskog prvoligaša Varteksa.

Zeleni su se od prve minute nametnuli kao bolji protivnik i ubrzo su poveli preko Mihaljevića koji je pogodio glavom nakon ubačaja kapetana Tucakovića. U drugom poluvremenu Zeleni povećavaju prednost na 2:0 nakon što je penal izborio rastrčani Mihaljević, a siguran strijelac je Tucaković. Pod kraj utakmice na asistenciju Vrkića zabio je Azenić koji je tako postavio konačni rezultat od 3:0 za domaćine.

Zeleni sljedeću prijateljska utakmicu igraju iduće subotu u gostima kod NK Sesveta. Spomenimo još kako je klub sredinom tjedna napustio Olić koji je karijeru nastavio u slovenskom drugoligašu Ankaranu.

NK Koprivnica – NK Varteks 3:0

Sastav Koprivnice: Slukić, Lim, Kudumija, Jovanovski, Dodik, Tuba, Gregurina, Azenić, Mihaljević, Tucaković, Vrkić
Ušli s klupe: Halavuk, Majar, Jagarinac
Trener: Valentin Knapić