Četvrtak, 18. travnja 2024.

Zeleni poraženi u prijateljskom susretu protiv Vrbovca, Mihaljević zabio eurogol

Nogometaši Koprivnice jučer su odigrali i drugi pripremni susret uoči početka proljetnog dijela Treće hrvatske nogometne lige Istok.

Protivnik Zelenima bio je Vrbovec, klub koji se natječe u Trećoj HNL Zapad. Koprivnica je jako dobro otvorila susret te prijetila preko Vrkića i Gregurine. Međutim, nogometaši Vrbovca strpljivo su čekali svoje šanse iz kontri te iz dvije takve situacije postigli dva pogotka. Na predah se otišlo s vodstvom domaćina od 2:0. U nastavku susreta Vrbovec je ubrzo poveo i 3:0, a Koprivnica je smanjila na 3:1 preko Mihaljevića koji je fantastičnim volejem skinuo prašinu na protivničkim rašljama. Trener Koprivnice Valentin Knapić u nastavku susreta dao je priliku mlađim igračima, a do kraja susreta Vrbovec je postigao još dva pogotka i susret je završio s 5:1 pobjedom domaćina.

Zeleni će u sljedećem pripremnom susretu iduće subote ugostiti Varteks.