Rukometašice Podravke pobijedile Split, slijedi još jedna ‘morska’ utakmica

Rukometašice Podravka Vegete pobijedile su Split 2010 u unaprijed odigranoj utakmici 20. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene. Utakmica se igrala u Splitu, no Podravka Vegeta imala je ulogu domaćina. Konačni rezultat bio je 31:22, 14:11 na poluvremenu.

Bila je to još jedna rutinska pobjeda Podravke u domaćem prvenstvu, bez velike napetosti. Splićanke su donekle držale korak u prvoj polovici prvog dijela, dok se Podravkašice još nisu zagrijale, no na poluvrijeme se otišlo s plus tri za Podravku. Deset minuta prije kraja trener Saračević u igru je poslao i mlade igračice Luciju Jandrašić, Elenu Popović i Leu Franušić.

Rukometašice Podravke potom su produžile do Baške Vode gdje će nastaviti s pripremama uoči prve utakmice četvrtfinala EHF Kupa. Prije toga odigrat će još jednu prvenstvenu utakmicu, u subotu protiv Dalmatinke iz Ploča.