TURNIR U KRIŽEVCIMA Kunovec osvojio turnir županijskih klubova, Tehnika uzela broncu

Danas je završen Turnir županijskih klubova Robin trgovine-Ožujsko, koji se igra u sklopu križevačkog malonogometnog turnira.

U finalu su se sastali NK Kunovec i NK Tomislav Radnik. Kunovčani su poveli u 3. minuti preko Ivana Hajdića, ali igrači Tomislav Radnika preokrenuli su rezultat u samo dvije minute. Međutim, hrabri Kunovčani nisu se predali i preokrenuli su rezultat na konačnih 3:2. Za 2:2 pogodio je Luka Vidaković, a pobjedonosni pogodak postigao je Hajdić u 30. minuti utakmice.

U susretu za treće mjesto NK Tehnika je pobijedila NK Lonju s 3:2. Pogotke za Tehniku postigli su Luka Ernečić (2) i Ivan Balija.

Trenutno su u tijeku završne utakmice Turnira u malom nogometu Križevci 2018. Ožujsko-KTC.