Podravka Vegeta glatko pobijedila gošće iz Sesveta

Rukometašice Podravka Vegete večeras su nastavile s utakmicama domaćeg prvenstva i to protiv Sesvete Agroproteinke. Bila im je to i druga ovogodišnja pobjeda, nakon što su u nedjelju svladale španjolsku Super Amara Bera Beru u prvom kolu Kupa EHF-a.

Pitanje pobjednika ni u jednom trenutku nije bilo upitno. Koprivničke su rukometašice odmah nametnule svoj ritam te uspostavile dominaciju na terenu, što je u domaćim prvenstvenim utakmicama i očekivano. Rezultat na poluvremenu bio je 18:7, a konačan ishod susreta glasio je 35:25. U drugom poluvremenu svoju su minutažu dobile i mlade igračice Lea Franušić, Tena Petika, Elena Popović te Lucija Jandrašić.

Podravka Vegeta u nedjelju gostuje u Danskoj gdje će im protivnik u 2. kolu Kupa EHF-a biti Nykøbing Falster.