Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO/VIDEO Slaven Belupo uvjerljivo svladao Titograd u prvoj utakmici Arena Cupa

Nogometaši Slaven Belupa upisali su uvjerljivu pobjedu u prvoj prijateljskoj utakmici u Medulinu. U sklopu prvog kola Medulin Cupa svladali su crnogorski Titograd rezultatom 4:0.

Momčad trenera Ivice Sertića u prvom je poluvremenu riješila sve dvojbe oko pobjednika. Za 1:0 zabio je Šarlija nakon kornera Bačelić Grgića, za 2:0 bio je precizan Krstanović, na 3:0 povisio je Gordana iz jedanaesterca, a za konačan rezultat u prvom poluvremenu 4:0 zabio je Bongongui.

U nastavku susreta trener Sertić je zamijenio svih 11 igrača, a tek je malo sreće i koncentracije nedostajalo da pobjeda bude još uvjerljivija. Blizu pogotku bili su Mendy, Jelić i Jajalo. Valja istaknuti da se utakmica igrala po jakoj buri i teškom terenu.

Iduću prijateljsku utakmicu Slavenaši će igrati u ponedjeljak protiv češkog Znojma s početkom u 14:30.

Na snimci utakmice možete vidjeti i golove: u 13:05, 21:42, 27:35 i 43:42.

Medulin, Arena Cup – prijateljska utakmica
OFK Titograd: Joksimović – Popović, Ojdanić Petrović, Ćatović – Raičević, Divanović, Vukičević – Jelić, Škrijelj, Gašević. Trener: Igor Pamić.
NK Slaven Belupo: Filipović – Karamarko, Nowak, Šarlija, Delić – Bačelić Grgić, Vidović – Bongongui, Gordana, Doležal – Krstanović. Drugo pol.: Marković – Vrljičak, Zirdum, Međimorec, Goda – Jajalo, Plantak – Mladen, Puclin, Mendy – Jelić. Trener: Ivica Sertić
Strijelci: 1:0 Šarlija, 2:0 Krstanović, 3:0 Gordana, 4:0 Bongongui.