Srijeda, 24. travnja 2024.

DOBAR POČETAK PRIPREMA Slaven Belupo pobijedio Krško

Nogometaši Slaven Belupa izborili su pobjedu na početku priprema za nastavak prvoligaškog prvenstva.

U prvoj prijateljskoj utakmici koprivnički je nogometni prvoligaš gostovao u Sloveniji i pobijedio momčad Krškog s 0:1.

Kako je objavljeno na Slavenovoj službenoj stranici, koprivnička je momčad povela u 12. minuti pogotkom Gordane.

Do kraja prvog poluvremena naši su nogometaši propustili povećati vodstvo, dok je Filipović otklonio jedinu priliku domaćina.

Kako je riječ o pripremnoj utakmici, trener Ivica Sertić dao je priliku svim igračima. Najbliže postizanju golova bili su Jelić i Zirdum. U klubu su zadovoljni ovom, kako pišu, zasluženom pobjedom, koja je – ocjenjuju, rezultatski mogla biti i uvjerljivija.