Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Plivači Cerina na natjecanju pokupili 15 medalja

Šesnaest natjecatelja Plivačkog kluba Cerine ove je subote sudjelovao na trećem Memorijalu Anto Dragić u Čakovcu.

U konkurenciji 200 natjecatelja, naši plivači osvojili su 15 medalja što je jedan od većih uspjeha kluba.

Dora Ferčec osvojila je srebrne medalje u C kategoriji, disciplinama 50 m slobodno, 50 m prsno, 100 m leđno, 50 m leđno i 50 m leptir, dok je Pavel Pahek Remenar pobijedio u 50 m prsno s vremenom 44.69 sec i 100 m prsno s vremenom 1:37.66. Pavel je također osvojio srebrnu medalju u disciplini 100 m leđno i brončanu u 50 m leđno.

U kategoriji B, Ivan Sinjeri zauzeo je 3. mjesto na 50 m slobodno i 2. mjesto na 50 m leptir, a Damjan Domanovac briljirao je na 200 m prsno i osvojio zlatnu medalju, dok je 2. mjesto osvojio na 50 m prsno i na 100 m prsno.

U kategoriji A, najuspješnija plivačica našeg kluba bila je Rea Šijak koja je bila treća na 50 m prsno i četvrta na 100 m prsno.