Koprivnički Slaven Belupo upisao je još jedan remi, već deseti susret bez pobjednika u aktualnoj sezoni. Rezultat utakmice 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige Rudeš – Slaven Belupo bio je 1:1. Pogodak za Slaven postigao je Mateus Lima.

Trener Ivica Sertić odlučio se za nekoliko izmjena u sastavu u odnosu na prethodnu kup-utakmicu protiv Dinama, piše na Slavenovim službenim internetskim stranicama. U prvi sastav nakon ozljeda vratili su se Bačelić Grgić i Šarlija, a u vrhu napada od prve minute uz Limu je zaigrao Jelić.

Farmaceuti su poveli u 15. minuti. Vidović je centrirao, a Lima glavom zabio za početnu prednost. Taj je rezultat potrajao punih sat vremena, sve do 76. minute kada Mišković postiže pogodak za konačnih 1:1. Slavenov vratar Ivan Filipović u nekoliko je navrata dobrim reakcijama spasio mrežu i svoj klub od poraza.

Spomenimo i kako je David Puclin u 58. minuti dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

Posljednji susret jesenskog dijela prvenstva Slaven Belupo igrat će u subotu u Koprivnici. Na travnjak Gradskog stadiona “Ivan Kušek Apaš” u 18. kolu prvenstva dolazi drugoplasirana Rijeka. Utakmica počinje u 17:30.