FOTO Ekipa Radio Drave u napetom susretu pobijedila Robin Markete

U subotu je odigran deveti dan 20. Turnira u malom nogometu Križevci 2018 “Ožujsko-KTC” i 2. Turnira županijskih klubova “Robin trgovine-Ožujsko”.

Prema prigorskom.hr, vrlo dobar i napet susret odigrali su momčadi Trgovaca i Novinara odnosno Robin Marketa i Radio Drave. Dugo je trajalo međusobno odmjeravanje snaga, ali i nadmudrivanje i tjeranje protivnika na pogrešku. U tome su prvo uspjeli Novinari koji pogotkom Strajnića u 13 minuti.

Prednost povećava u 17. minuti Kudumija. Momci Robin Marketa se nastavljaju boriti, ali jednostavno nedostaje smirenosti i preciznosti. Na kraju momčad Robina uspijeva smanjiti prednost u 30. minuti, ali je nedostajalo vremena za eventualno izjednačenje. Međutim, stvari su skupini D još uvijek su otvorene.

ROBIN MARKET 0-24 – RADIO DRAVA/DRAVA.INFO/CB 048 1:2 (0:1)
NK TOMISLAV RADNIK – NK MOČILE KLIKAJ.HR 8:1 (2:1)
NK TEHNIKA – NK DUBRAVA 2:2 (0:2)
NK BRATSTVO KUNOVEC – NK HRVATSKI BOJOVNIK 1:0 (1:0)
NK BRATSTVO KUNOVEC – NK KALNIK 2:3 (0:1)
RENZO #99 KRIŽEVCI – PRGORSKI.HR KRIŽEVCI 2:0 (0:0)

Susreti se nastavljaju u nedjelju u 17:30 sati, a na rasporedu su sljedeće utakmice: