Utorak, 26. ožujka 2024.

TREĆA HNL Zeleni su ‘prokockali’ veliku prednost i na kraju izgubili kod Bjelovara

Nogometaši Koprivnice danas su u Bjelovaru igrali susret 14. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok protiv istoimenog domaćina.

Koprivnica je sjajno odigrala prvo poluvrijeme i zasluženo su otišli na predah s vodstvom od 1:0. Pogodak je postigao kapetan Bojan Tucaković u 40. minuti utakmice.

Početkom drugog poluvremena, Tucaković ponovno pogađa nakon asistencije Jagarinca i odvodi Zelene na velikih 2:0.

Međutim, samo nekoliko minuta kasnije Šumiga ruši protivničkog igrača u svojem šesnaestercu i glavni sudac pokazuje na najstrožu kaznu. Domaći igrač postiže pogodak i vraća svoju momčad u utakmicu.

Nekoliko minuta kasnije ponovno isti scenarij, ali drugačije uloge. Ovoga puta je Tomo Srbljinović skrivio sumnjivi kazneni udarac i Bjelovar stiže do izjednačenja, ponovno s bijele točke.

Zeleni su bili vidno iznervirani i Bjelovar je postigao pogodak za veliki preokret i konačnih 3:2.

Spomenimo još kako je na kraju utakmice ‘pocrvenio’ Tomo Srbljinović, a u susretu je bilo nekoliko nervoznih situacija između igrača domaće i gostujuće ekipe.