Subota, 20. travnja 2024.

TREĆA HNL Zeleni poraženi u Pleternici, crni niz se nastavlja

Nogometaši Koprivnice jučer su igrali susret desetog kola Treće hrvatske nogometne lige Istok u gostima kod Slavije iz Pleternice.

Zeleni su u susret ušli jako dobro, ali u 40. minuti utakmice domaćin je poveo s 1:0.

S tim rezultatom otišlo se na predah.

U 47. minuti drugog dijela, Ivan Mihaljević pogodio je u vlastitu mrežu i domaćin je povisio prednost na 2:0.

Koprivnica se pokušala vratiti u život, ali nisu uspjeli postići pogodak.

U 51. minuti utakmice, Slavija je ponovno postigla pogodak za nedostižnih 3:0.

Do kraja susreta Koprivnica nije uspjela postići pogodak i susret je završio s konačnih 3:0 za Slaviju.

Zelenima je ovo treći prvenstveni poraz u nizu, a u sljedećem kolu na domaćem terenu dočekuju Slogu iz Nove Gradište.

Utakmica je na rasporedu nadolazeće subote, 27. listopada, s početkom u 15:00 sati