FOTO/VIDEO: Zeleni s igračem manje stigli do vrlo važnog boda

Nogometaši Koprivnice danas su igrali susret 11. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok protiv Sloge iz Nove Gradiške.

Nakon tri kola bez osvojenog boda, Zeleni su danas na domaćem terenu pokazali pravu borbenost protiv kvalitetne Sloge.

Koprivnica je dominirala na početku susreta i stvarala prilike preko Mihaljevića, Kolara i Vrkića. Upravo je Kolar u 35. minuti sjajno centrirao na Vrkića koji rutinski posprema loptu u mrežu. Koprivnica na predah odlazi sa zasluženim vodstvom.

Nakon samo nekoliko minuta drugog dijela, gosti su ‘školskom’ akcijom stigli do brzog izjednačenja. Da stvar bude gora za Koprivnicu, u 60. minuti zbog drugog žutog kartona isključen je Tomislav Srbljinović.

Nakon crvenog kartona Koprivnica se nije povukla. Zeleni su pokušavali postići i drugi pogodak, a najbliže tomu bio je kapetan Tucaković koji pogađa vratnicu.

Susret je završio s konačnih 1:1 te su Zeleni tako osvojili važan bod protiv neugodnog protivnika.

U sljedećem kolu nogometaši Koprivnice igraju u gostima kod Cibalije.