Nogometaši Slaven Belupa ugostili su zagrebački Dinamo u sklopu 11. kola Hrvatski Telekom Prve hrvatske nogometne lige.

Već na početku utakmice vidjelo se da se momčad Slaven Belupa postavila izuzetno defenzivno i da će svoju priliku tražiti iz kontri i polukontri.

Dinamo prvi prijeti, ali Međimorec uspijeva izbiti loptu iz svojeg šesnaesterca.

Sumnjiva situacija u gostujućem šesnaestercu, Bongongui pada u duelu s Dinamovim braničima, ali sudac Bebek odmahuje rukom.

Slaven se probudio i pokušava ugroziti vratara Zagorca, a najbolju priliku imao je Mendy koji glavom puca pored gola.

Dinamo uzvraća i to preko stasitog napadača Petkovića čiji udarac brani vratar Marković.

Na predah se otišlo bez pogodaka, ali Slaven u ovom trenutku igra jako dobro i gospodari terenom.

U 54. minuti drugog poluvremena sjajna kontra za Slaven Belupo. Gordana i Bongongui izigrali su obranu Dinama, ali Gordana puca pored gostujućih vrata.

U 60. minuti utakmice Dinamo ne uspijeva uspostaviti igru pa trener Bjelica uvodi Oršića i sjajnog Olma.

U 70. minuti, Kadzior sjajno ubacuje,a neometani Budimir glavom pogađa za 1:0 vodstvo Dinama.

Slaven Belupo se povukao, a nova kazna stigla je u 88. minuti utakmice. Sjajno su Dinamovi izbacili domaću obranu, Olmo je ubacio na Kadziora koji neometan pogađa glavom za 2:0.

Do kraja susreta Dinamo je mogao i povisiti rezultat, ali Olmo je pogodio vratnicu.

Dinamo je pobijedio Slaven s konačnih 2:0.