Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Farmaceuti odigrali neriješeno s mađarskim ZTE-om

Slaven Belupo je u prijateljskoj utakmici igranoj u mađarskom Zalaegerszegu remizirao kod ZTE-a rezultatom 1:1.

Farmaceuti su poveli u 20. minuti – lijepo su kombinirali Bongongui i Bogojević na desnoj strani, a mladi Koprivničanac snažnim udarcem iskosa s desne strane matirao je domaćeg vratara za 0:1. Jedini udarac domaćina u prvih 45 minuta bez većih problema ukrotio je Marković.

U nastavku susreta naša momčad imala je nekoliko situacija da riješi utakmicu, ali ih nije iskoristila. Pokušavao je Jajalo udarcem iz daljine, Mendy je zakasnio tek koju stotinku na ubačaj Karamarka, dok je Aparicio pogodio stativu. Iskoristio je to ZTE i preko Novaka izjednačio u 90. minuti.