Srijeda, 27. ožujka 2024.

TREĆA HNL Zeleni osvojili veliki bod na gostovanju u Jurjevcu

Nogometaši Koprivnice danas su u Jurjevcu igrali susret šestog kola Treće hrvatske nogometne lige Istok protiv tamošnjeg Zrinskog.

Nakon sjajne pobjede protiv Bedema u prošlom kolu (7:2), Zeleni su danas osvojili veliki bod kod treće plasirane momčadi Zrinskog iz Jurjevca.

Igrači Koprivnice poveli su u 25. minuti eurogolom Kolara, a rezultat se do kraja poluvremena nije mijenjao.

Sredinom drugog poluvremena domaćin je izjednačio, ali Zeleni u 86. minuti utakmice dolaze do novog vodstva. Ponovno je pogodio Kolar.

Međutim, u posljednjoj minuti utakmice domaćin je dobio pomalo sporan kazneni udarac kojeg su iskoristili.

Rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao i susret je završio s 2:2.

Koprivnica je tako došla do sjajnog boda na teškom gostovanju, a već ove subote igraju susret sedmog kola. Na domaćem terenu dočekuju Mladost iz Ždralova.

Valja spomenuti kako je Koprivnica u ovom susretu igrala bez Tube, Krune Srbljinovića, Tucakovića i Gregurine.