TREĆA HNL Koprivnica poražena kod Oriolika

Nogometaši Koprivnice gostovali su u Oriovcu kod tamošnjeg Oriolika u sklopu drugog kola Treće hrvatske nogometne lige Istok.

Obje momčadi upisale su poraze u prvom kolu pa im je ova utakmica bila prilika za bolji rezultat.

Već na početku utakmice domaćinu je sviran sumnjiv jedanaesterac kojeg su lako realizirali i poveli.

Do kraja prvog poluvremena mreže su mirovale, ali obje ekipe igraju napadački i stvaraju prilike.

U drugom poluvremenu utakmica je bila potpuno izjednačena, ali Oriolik ponovno zabija. Točnije, nakon flipera u šesnaestercu, lopta pogađa Tomu Srbljinovića i ulazi u mrežu.

Do kraja utakmice Oriolik je povećao svoje vodstvo na konačnih 3:0.

Valja istaknuti kako pri rezultatu 1:0 za Oriolik glavni sudac nije svirao čisti jedanaesterac za Koprivnicu.

U sljedećem kolu Koprivnica će ugostiti Slavoniju iz Požege, a Oriolik ide na noge Slaviji iz Pleternice.