Petak, 29. ožujka 2024.

Rotorovci u nedjelju ‘ubrali’ četiri medalje, Kristina Lukačević odlična u Istri

Izvor:BK Rotor
Vozači(ce) i vozači koprivničkog Biciklističkog kluba Rotor u nedjelju su imali pravu žetvu medalja.

Branislav BuhićDavid ŠalamonLovro Krapinec sudjelovali su u biciklističkom maratonu od Koprivnice do Kalnika. Buhić je osvojio drugo mjesto u kategoriji Master B, Krapinec je bio srebrni, a Šalamon brončani u kategoriji Master A.

Na drugom kraju Hrvatske, u Istri, elitašica Kristina Lukačević odvozila je 72 kilometra i 2200 metara razlike u nadmorskoj visini maratona Valamar. Osvojila je odlično treće mjesto, pobijedivši čak i ove godine “neuhvatljivu” Majdu Horvat i to usprkos vrućini i tri pada na spustevima. Bila je to ujedno i međunarodna UCI C3 utrka, posljednja ovogodišnja za Hrvatski kup, u kojem je Kristina osvojila četvrto mjesto.