Utorak, 16. travnja 2024.

FOTO Slaven Belupo pobijedio Kurilovec i prošao u osminu finala Kupa

Nogometaši Slaven Belupa izborili su osminu finala Hrvatskog kupa pobjedom u Kurilovcu protiv istoimenog domaćina. Rezultat utakmice bio je 0:2, a golove su zabili Nowak i Bongongui.

Već na početku utakmice prilike nisu iskoristili Delić, Bogojević i Bongongui, a Gordana u 22. minuti nije realizirao jedanaesterac.

Farmaceuti su poveli u prvoj minuti nastavka. Gordana je centrirao, a najbolje se za 0:1 snašao Nowak koji je zakucao loptu u mrežu s 10-ak metara. Bongongui je ubrzo nakon toga promašio priliku jedan-na-jedan s domaćim vratarom, no u 58. minuti zabio je za konačnih 0:2.