Četvrtak, 18. travnja 2024.

Nogometaši Koprivnice poraženi u Sesvetama

Nogometaši Koprivnice danas su gostovali u Sesvetama gdje su odigrali pripremnu utakmicu protiv tamošnjeg drugoligaša.

Zeleni su u susret ušli bolje od domaćina te imali dvije dobre šanse preko Kolara. Nakon toga imali su i Sesvećani svoju dobru priliku, a nedugo nakon toga i poveli autogolom braniča Zelenih, Brazilca Lucasa. Utakmica je bila podjednaka te u zadnjim trenucima poluvremena Sesvete dolaze do vodstva od 2:0.

U drugom poluvremenu nogometaši Sesveta pokazali su bolju igru i promašili dvije-tri prilike, dok je Koprivnica prijetila udarcima iz daljine Mihaljevića i Kolara. Najbolju šansu za Zelene imao je Jagarinac nakon dubinske lopte Mihaljevića, no domaći vratar Mikulić obranio je njegov udarac. U 90. minuti Sesvete su zabile za konačnih 3:0.

Koprivnica će sljedeću pripremnu utakmicu uoči početka nove sezone odigrati za vikend protiv juniora Slaven Belupa.

Sastav Koprivnice: Slukić, Lucas, Strajnić, T. Srbljinović, Tucaković, Tuba, K. Srbljinović, Kovačić, Byeon, Kolar, Vrkić. Još su igrali: Kudumija, Mihaljević, Jagarinac. Trener: Vedran Medenjak.