Četvrtak, 18. travnja 2024.

Nogometaši Koprivnice odigrali prijateljsku utakmicu protiv Mladosti u Molvama

Nogometaši Koprivnice jučer su u prijateljskom susretu gostovali kod Mladosti u Molvama te pobijedili rezultatom 3:1.

Odigrana je vrlo zanimljiva utakmica u kojoj su Zeleni iz Koprivnice bili premoćni i stvarali mnogo šansi. Poveli su u prvom poluvremenu pogotkom Marija Gregurine. U drugom dijelu golove za Zelene su zabili Vrkić i kapetan Tucaković.

Molvarci su počasni pogodak zabili u posljednjoj minuti utakmice. Strijelac je bio Marić iz slobodnog udarca.

Utakmica je dobro poslužila jednima i drugima, a trener Koprivnice Vedran Medenjak više je koristio igrače koji su imali manju minutažu u nedjeljnom susretu sa Sesvetama, kao i juniore.

Zeleni sljedeću utakmicu igraju već sutra (u subotu). Protivnici će im biti juniori Slaven Belupa, a susret je na rasporedu u 9:30 u Kunovcu.