Koprivnica je danas na igralištu Nogometnog kluba Mladost Molve odigrala utakmicu pretkola Hrvatskog kupa protiv Sloge iz Mravinaca.

Zeleni su poraženi rezultatom 3:1, a utješni pogodak za Koprivnicu postigao je Kolar.

Nogometaši Koprivnice jako su dobro ušli u utakmicu i poveli su pred kraj prvog poluvremena. Međutim, gosti iz Mravinaca zabili su dva brza gola u razmaku od dvije minute (u 55. i 56. minuti) te šokirali Koprivnicu. Zeleni su i dalje pokušavali, ali lopta nije htjela ući u mrežu. Duboko u sudačkoj nadoknadi, Sloga zabija za konačnih 3:1.

Ovom pobjedom Sloga se kvalificirala u šesnaestinu finala Hrvatskog kupa.

Istaknimo još kako su Križevci pobijedili Rovinj s 2:0 i time se nakon dugih dvanaest godina plasirali u šesnaestinu finala. Oba pogotka za Križevce postigao je Jaković.