BIVŠI SLAVENAŠI Savić i Štiglec strijelci u pobjedi Olimpije

U sklopu četvrtog kola Prve Telekom slovenske nogometne lige Olimpija iz Ljubljane jučer je igrala u gostima kod Triglava iz Kranja.

U redovima Olimpije nastupaju dvojica bivših igrača Slaven Belupa, Dino Štiglec i Stefan Savić.

U jučerašnjoj utakmici, momčad Olimpije suvereno je pobijedila Triglav rezultatom 4:0, a dvojica bivših Slavenaša imali su zapažene uloge.

U 28. minuti utakmice Savić je načeo domaćina, a u 55. minuti gol za 2:0 postiže i Štiglec. Do kraja utakmice valja izdvojiti i asistenciju Savića za treći pogodak Olimpije.

Momčad Olimpije prošle sezone je na čelu s hrvatskim trenerom Igorom Bišćanom osvojila naslov prvaka Prve Telekom slovenske lige i nacionalni Kup.

Uz Savića i Štigleca, prošlu sezonu u redovima Olimpije nastupali su i Dario Čanađija te Leon Benko, također bivši igrači Slaven Belupa.

Olimpija sljedeću utakmicu nacionalnog prvenstva igra 19. kolovoza, kada im u goste dolazi rival Maribor.