FOTO/VIDEO Tehnika svladala Lipu, ružne scene na kraju utakmice, Sigečani uvjerljivi protiv Reke

Nogometaši Tehnike osigurali su drugo mjesto Druge županijske nogometne lige pobijedivši u derbiju Lipu s 2:1. Građevinari su slavljem na koprivničkom Gradskom stadionu osvojili tri boda i tako stigli na prag višeg ranga s obzirom na to da će drugo mjesto najvjerojatnije voditi u Prvu ligu.

Tehnika je povela pogotkom Haluseka s bijele točke, ali su Hlebinčani do kraja prvog poluvremena stigli do izjednačenja preko Matea Ritoše. Pobjedu Građevinarima donio je Matijašec u 73. minuti. Nažalost, susret je završio ružnim scenama. Gosti su u posljednjoj minuti utakmice tražili jedanaesterac, a onda je nastala velika gužva na terenu.

Bilo je tu naguravanja, pljuvanja, prijetnji i svega onoga što ne želimo gledati na županijskim travnjacima. Srećom, brzo se sve smirilo, igrači Tehnike proslavili su drugo mjesto, a igrači Lipe pozdravili svoje brojne i vjerne navijače koji su im i danas pružali glasnu podršku.

Snimio čitatelj.

U ostalim utakmicama Hrvatski bojovnik bio je bolji od Podravca s 4:1, a sigečka Mladost od Reke s 4:0.