Odigrana je prva utakmica 25. kola Prve županijske nogometne lige. U susretu u kojem smo vidjeli čak sedam zgoditaka, Sloga je u Ivancu bila bolja od legradskog Graničara s 4:3.

Zanimljivo je da je u prvom poluvremenu pao tek jedan pogodak. Poveli su gosti preko Polančeca u 38. minuti. Za 1:1 zabio je Čevis u 52. minuti, a devet minuta kasnije ponovno je Polančec doveo Graničar u vodstvo.

Sreća Legrađana trajala je samo tri minute jer je Ritoša zabio za 2:2, a onda je u 75. Kranjec zabio za potpuni preokret. Svojim drugim pogotkom Ritoša je doveo Slogu u prednost 4:2, a do kraja utakmice Roščić je ublažio poraz i zabio za konačnih 4:3.