VELIKO SLAVLJE Koprivnica gubila u Bjelovaru, a onda Šokec i Jambrušić zabili za nova tri boda

Nogometaši Koprivnice upisali su novu prvenstvenu pobjedu. U 28. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok slavili su na gostovanju kod Bjelovara rezultatom 1:2.

Sve najvažnije u prvom poluvremenu vidjeli smo u posljednjih pet minuta. Prvo je domaćin stigao u vodstvo u 41. minuti, a onda je Šokec tri minute kasnije zabio za 1:1. Bio je to i rezultat nakon prvih 45 minuta.

U nastavku susreta sve je riješio, pogađate, Jambrušić. Svojim 21. pogotkom u sezoni donio je novu pobjedu Koprivnici i ostanak na četvrtom mjestu Treće lige s 48 osvojenih bodova.

Sastav: Slukić – Hontić, Pušić, Zanjko, Martinaga – Jajalo, Tuba, Srbljinović, Sminderovac – Jambrušić, Kolar. Još su igrali: Šokec (od 20. Min), Šarlija (od 46. Min), Filipović (od 70. Min).