FOTO/VIDEO: DRUGA ŽNL Tehnika preokretom do slavlja u Herešinu, Lipa je nezaustavljiva, Prugovcu derbi začelja

Odigrane su prve tri utakmice 22. kola Druge županijske nogometne lige.

U Herešinu smo gledali zanimljivu utakmicu između Omladinca i Tehnike u kojoj su gosti slavili rezultatom 1:3. Zanimljivo je da je poveo domaćin pogotkom Cenkovčana u 16. minuti, a da su Građevinari sve svoje golove postigli u drugom poluvremenu. Balija je izjednačio u 63. minuti, Ernečić preokrenuo u 82., a Halusek zabio za točku na i u 86. minuti.

Do važnih bodova u borbi za opstanak stigao je Prugovac koji je na svom travnjaku i više nego uvjerljivo slavio protiv GOŠK-a. Prugovčani su pobijedili rezultatom 4:0 i tako ostavili Gotalovčane prikovane za dno Druge lige.

Lipa je ‘preživjela’ i gostovanje u Torčecu. Kako to obično i rade Hlebinčani, Matija Ritoša zabio je za 0:1 i tako nastavio veliki niz svoje momčadi koja u idućem kolu ima priliku proslaviti naslov prvaka.

Preostali susreti 22. kola igrat će se u nedjelju s početkom u 17 sati.