Odigrana je prva utakmica 24. kola Prve županijske nogometne lige. Gledatelji su mogli uživati u utakmici Graničara i Bratstva u Legradu u kojoj je domaćin slavio s 2:1.

U prvom poluvremenu gledali smo dominaciju Legrađana koji su imali posjed u svojim nogama, ali nisu uspjeli probiti gostujući blok. Bratstvo je izdržalo prvih 45 minuta te se na odmor otišli rezultatom 0:0.

Kako to obično biva, kad ne zabiješ – dobiješ. Gosti su poveli u drugom poluvremenu te su doveli Legrađane u velike probleme. Ipak, do kraja utakmice pogocima Harambaše i Valenta Graničar je preokrenuo rezultat i slavio s 2:1.

Sve preostale utakmice 24. kola Prve lige, osim one između Miklinovca i Panonije koja će se igrati u četvrtak, na rasporedu su sutra.