Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Koprivnica povela pa izgubila, Jambra zabio dvadeseti pogodak u sezoni

Nogometaši Koprivnice upisali su poraz u 27. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok. Bolja je na koprivničkom Gradskom stadionu bila Marsonia rezultatom 1:2.

Zeleni su poveli sredinom prvog poluvremena kada je precizan bio Jambrušić iz jedanaesterca. Bio je to njegov dvadeseti pogodak u sezoni. Gosti su do kraja prvog poluvremena uspjeli stići do izjednačenja i to nakon kardinalne pogreške stopera Pušića koji je glavom pokušao vratiti loptu golmanu Slukiću, ali je to napravio jako loše i praktički asistirao napadaču Marsonije za 1:1.

U drugom poluvremenu gosti su uspjeli stići i do pobjedničkog pogotka te se s gostovanja u Koprivnici vraćaju s tri boda. Zeleni su ovim porazom ostali četvrtoplasirana momčad prvenstva s 45 osvojenih bodova. U idućem kolu koprivničkog trećeligaša čeka gostovanje u Bjelovaru.