Petak, 19. travnja 2024.

Hangarovci slavili u Bjelovaru i stigli na milimetar od titule, Šprem upisao 19 obrana

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 slavili su u 18. kolu Treće hrvatske rukometne lige Sjever. Na gostovanju kod druge ekipe Bjelovara dva su boda osvojili uvjerljivom pobjedom rezultatom 28:42.

Utakmica je od samog starta bila ‘jednosmjerna ulica’. Naši rukometaši pokazivali su da su kvalitetnija ekipa te je razlika rasla iz minute u minutu. Već na poluvremenu Koprivničanci su imali plus 8, a na kraju se ta razlika ‘popela’ na visokih plus 14.

Valja istaknuti vratara Šprema koji je upisao čak 19 obrana te Udovičića koji je postigao osam pogodaka. Ovom pobjedom Koprivnica je stigla na korak od naslova prvaka Treće lige. Titulu bi Hangarovci mogli proslaviti već sutra ukoliko Ivanska sutra izgubi u Čakovcu.

Ipak, realnije je da će naši rukometaši, baš kao da su pisali scenarij, naslov proslaviti u svojoj dvorani i to idućeg vikenda kada u goste stiže Novska. Dva boda iz te utakmice bila bi dovoljna za veliko slavlje i promociju u Drugu ligu.