Mladi nogometaši Slaven Belupa, pioniri i kadeti, danas su na koprivničkom Gradskom stadionu, na terenu s umjetnim travnjakom, odmjerili snage s vršnjacima Istre 1961. Kadeti su stigli do važne pobjede, dok su pioniri remizirali. Obje utakmice igrane su u sklopu 23. kola.

Stariji Slavenaši su pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića do tri boda stigli minimalnom pobjedom 1:0. Jedini pogodak postigao je Kranclbinder 59. minuti. Važna je to pobjeda za pionire koji su stigli do svog 25. boda vrijednog desetog mjesta.

Pioniri Karla Galinca su pak podijeli bodove s vršnjacima Istre odigravši 1:1. Slavenaši su poveli pogotkom Ganžulića u 43. minuti, ali je Perković u 51. vratio stvari na početak. Pioniri su trenutno jedanaestoplasirana momčad prvenstva 26 bodova.