Petak, 29. ožujka 2024.

FOTO Pioniri Slaven Belupa nisu uspjeli iznenaditi, Dinamo do velike prednosti u polufinalu Kupa

Pioniri Slaven Belupa nisu uspjeli napraviti iznenađenje u prvoj utakmici polufinala hrvatskog Kupa. U susretu igranom u Cvetkovcu poraženi su od Dinama rezultatom 0:4.

Mladi Farmaceuti su pod vodstvom trenera Karla Galinca ‘nulu’ držali tek 12. minuta kada je za vodstvo zabio Barišić. Susret je praktički bio riješen tri minute kasnije kada je Rozić zabio za 0:2.

U nastavku susreta Dinamo je postigao još dva pogotka za, na kraju, uvjerljivu pobjedu. Precizni su bili Mihalić i još jednom Barišić. Tako pioniri ispred sebe imaju gotovo nemoguć zadarak pred uzvratnu utakmicu koja će se igrati u Zagrebu, ali valja istaknuti da je već i sam nastup u polufinalu veliki uspjeh.