FOTO Hangarovci nakon uspavanog prvog poluvremena ubacili u brzinu više i svladali Križevčane

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 upisali su novu prvenstvenu pobjedu. Teže od očekivanog slavili su protiv druge ekipe KTC-a rezultatom 35:27.

Hangarovci su u susret ušli kao veliki favoriti, a očito je to utjecalo na njihov pristup u prvom poluvremenu. Semafor u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović pokazivao je rezultat 11:14 i činilo se kao da će naši rukometaši imati velike probleme u današnjoj utakmici.

Ipak, nakon ‘jezikove juhe’ u poluvremenu Koprivnica je puno žustrije i odlučnije ušla u nastavak susreta. Brzo su Hangarovci anulirali prednost gostiju i prešli u vodstvo. Nekoliko brzih kontri i čvrsta obrana preokrenuli su tijek susreta koji je završio rezultatom 35:27.

Pobjeda od osam golova razlike ostavila je Koprivničance na vrhu ljestvice Treće hrvatske rukometne lige Istok. Naši rukometaši i dalje sigurno grabe prema tituli koju bi mogli proslaviti u predzadnjem kolu na domaćem terenu.