Juniori Slaven Belupa upisali su poraz u zaostalom susretu 14. kola Prve hrvatske nogometne lige. U pravoj golijadi u Cvetkovcu mladi Farmaceuti izgubili su rezultatom 3:4 od prvoplasirane ekipe prvenstva – splitskog Hajduka.

Na najbolji mogući način Slavenaši su otvorili utakmicu te su već u prvoj minuti poveli autogolom gostiju. Ipak, do kraja poluvremena Hajduk je u potpunosti preokrenuo rezultat te je nakon prvih 45 minuta rezultat bio 1:2.

Sredinom drugog poluvremena stvar je ponovno na početak vratio Fusić postigavši lijep pogodak snažnim udarcem iskosa s desne strane. Već tada gledali smo odličnu utakmicu, a posljednjih 15 minuta ponudilo nam je pravi spektakl.

Prvo je gostujući veznjak sa svoje polovice matirao iznenađenog vratara Šugića, a samo nekoliko minuta kasnije na asistenciju Fusića lijepo je pogodio Sinjaković. Kada su svi mislili da će 3:3 biti i konačan rezultat utakmice gosti su stigli do još jednog vodstva. Dvije minute prije kraja susreta Hajduk je postigao svoj četvrti pogodak i stigao do sva tri boda.

Juniori Slaven Belupa trenutno su šestoplasirana momčad prvenstva s 26 osvojenih bodova.

SASTAV: Šugić – Čupić, Hlevnjak, Martinović – Dolček, Srbljinović, Mlinarić, Mihaljević, Resler, Fusić – Nikšić. Još su igrali: Sinjaković, Jagarinec, Janeš. Trener: Ivica Sertić.