Četvrtak, 18. travnja 2024.

Sedam uzbudljivih utakmica gledali smo u 17. kolu Druge županijske nogometne lige.

“Teniski rezultat” vidjeli smo u Mokricama gdje je Reka svladala Hrvatski bojovnik s gotovo nevjerojatnih 4:6. U Bregima smo vidjeli podjelu bodova. Dvije Mladosti, bregovska i sigečka, odigrale su 1:1, a zanimljivo je da su oba pogotka pala u posljednjim minutama drugog poluvremena.

Omladinac se iskupio za prošlotjedni poraz u Starigradu svladavši Prugovac s 3:0, dok je GOŠK odigrao 1:1 s ViktorijomLipa je napravila kiks na svom travnjaku protiv Rudara. Rezultat je također bio 1:1, ali srećom po Hlebinčane i njihovi pratitelji su napravili pogrešne korake.

Jučer su Tehnika i Fugaplast podijelili bodove na koprivničkom Gradskom stadionu odigravši 1:1, dok je Podravec u Torčecu svladao Starigrad s minimalnih 1:0.