Petak, 29. ožujka 2024.

ČETVRTA U NIZU BEZ PORAZA Koprivnica osvojila bod u Vukovaru i ostala u vrhu Treće lige

Nogometaši Koprivnice remizirali su u 21. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok. Na gostovanju u Vukovaru odigrali su 1:1.

Vidjeli smo po gol u svakom poluvremenu. Domaćin je poveo s 1:0 u prvom pogotkom Pluma, a stvari je na početak vratio Lovrić postigavši autogol u 57. minuti. Pokazalo se kasnije da je to bio i konačan rezultat te je tako momčad trenera Vedrana Medenjaka i četvrtu utakmicu u nizu ostala bez poraza.

Nakon slavlja protiv Bedema i Slavije te remija s Mladosti iz Ždralova danas je osvojila novi bod. Koprivnički trećeligaš tako je stigao do svog 37-og boda što je u ovom trenutku dovoljno za drugo mjesto prvenstvene ljestvice, ali valja istaknuti da BSK i Bedem sutra imaju priliku ‘preskočiti’ Koprivnicu.

U idućem kolu Zeleni će na koprivničkom Gradskom stadionu ugostiti Varteks koji je trenutno posljednjeplasirana momčad Treće lige.