PRVA ŽNL Želimir Mešnjak u posljednjoj minuti potopio ‘Žutu podmornicu’ i donio Graničaru tri boda

Današnjom utakmicom u Legradu između Graničara i Miklinovca otvoren je proljetni dio prvenstva Prve županijske nogometne lige. U 14. kolu Graničar je slavio rezultatom 2:1 pogotkom u zadnjoj minuti.

Poveo je Miklinovec sredinom prvog poluvremena pogotkom Baričića, ali su Legrađani do kraja prvih 45 minuta uspjeli izjednačiti. Nesretni strijelac bio je Keser koji je pospremio loptu u svoj gol.

U nastavku susreta koji je obilježio težak i blatnjav teren obje ekipe imale su svoje prilike, a na kraju, kada se činilo da će po bod otići na svaki stranu, Želimir Mešnjak je u 90. minuti nakon kornera bio najviši te je zabio za 2:1.

Preostale utakmice 14. kola igrat će se sutra.