Hangarovci se ponovno okrenuli pobjedama, titula je sve bliže

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 brzo su se oporavili od prošlotjednog poraza u Ivanskoj. Danas su u 16. kolu svladali ekipu Novog Marofa rezultatom 35:23 u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije “Fran Galović”.

Koprivničanci su od prve minute krenuli ozbiljno i agresivno te su već na poluvremenu imali veliku prednost. Utakmica je praktički bila riješena nakon 30 minuta jer je tada rezultat bio 21:8.

Trener Branko Krajačić u drugom poluvremenu dao je priliku svim svojim igračima te su susret završili s uvjerljivih 12 razlike. Najefikasniji u redovima Koprivnice bili su Lazar sa 7 te Pranjić i Udovičić s po 5 pogodaka.

Ovom pobjedom Hangarovci su ostali na prvom mjestu s 15 pobjeda u 16 susreta te nastavljaju pohod prema tituli.