Odigrane su gotovo sve utakmice 14. kola Prve županijske nogometne lige. Iako je kiša prijetila odgodama brojnih utakmica tek jedna nije odigrana i to ona u Ždali između Prekodravca i Bratstva.

Što se tiče današnjih utakmica, Borac je u Kalinovcu opravdao ulogu favorita slavivši rezultatom 1:3. Valja istaknuti da je domaćin pružio solidan otpor te da je rezultat na poluvremenu bio 1:1.

Sličan scenarij vidjeli smo i u Peterancu gdje je Panonija na poluvremenu imala remi u rukama protiv Tomislava iz Drnja. Ipak, Drnjančani su u drugom poluvremenu ubacili u brzinu više te su pobijedili s, na kraju, uvjerljivih 1:4.

Ferdinandovčani su lagano na svom travnjaku slavili protiv Osvita. Već na poluvremenu rezultat je bio 3:0 te je sve bilo riješeno. U nastavku susreta vidjeli smo po gol na svakoj strani te je tako utakmica završila rezultatom 4:1.

Novigradska Drava već je na pripremama pokazala da će biti puno konkurentnija nego na jesen, a danas je to potvrdila slavivši u golijadi protiv molvarske Mladosti rezultatom 3:2. U utakmici igranoj u Ivancu Sloga i Tomislav-Radnik podijelili su bodove odigravši 0:0.

Još jučer, legradski Graničar je na svom travnjaku svladao Miklinovec rezultatom 2:1.