FOTO Koprivnica u prijateljskoj utakmici bolja od juniora Slaven Belupa

Nogometaši Koprivnice odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu s juniorima Slaven Belupa. Na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona slavili su Zeleni rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu vidjeli smo tri pogotka. Jambrušuć je doveo Koprivnicu u vodstvo, a Dolček je zabio za 1:1. Zeleni su na odmor ipak otišli s prednošću. Pred kraj prvih 45 minuta svoj drugi pogodak postigao je Jambrušić.

U nastavku susreta oba trenera dala su priliku svim svojim igračima, a posljednji pogodak na susretu postigao je Kolar za konačnih 3:1. Bila je to zanimljiva prijateljska utakmica u kojoj je Koprivnica zasluženo slavila. Objema ekipama ovo je bila ‘generalka’ prije prvih utakmica u proljetnom dijelu sezone.