FOTO/VIDEO Farmaceuti u nemogućim uvjetima preokretom do pobjede protiv Varaždina

Kombinirana ekipa Slaven Belupa svladala je drugoligaša Varaždina rezultatom 2:1 u prijateljskom susretu igranom u Virju na pomoćnom terenu Podravca.

U nemogućim uvjetima, na blatnjavom terenu prekrivenom snijegom, u prvom poluvremenu obje ekipe nisu uspijevale razviti igru. Uglavnom se igralo na sredini terena s puno tehničkih pogrešaka što je i razumljivo s obzirom na uvjete. Dvije najveće prilike imao je Slaven i to nakon prekida, ali su Pejić i Međimorec bili neprecizni.

U nastavku susreta vidjeli smo puno raspoloženije napadače. Nakon što su Pejić i Brezovec pogodili stative, gosti su oko sedamdesete minute došli do vodstva. Ipak, do kraja utakmice Slavenaši su uspjeli preokrenuti rezultat. Za 1:1 zabio je Dolček, a za 2:1 Brković.

Valja pohvaliti obje ekipe koje su unatoč lošem vremenu i još lošijim uvjetima dale sve od sebe. Tako je trener Slavena Tomislav Ivković nastavio s praksom odigravanjaprijateljskih utakmica u tjednu kako bi svi igrači održavali formu.

SASTAV SLAVEN BELUPA: Kurtanjek – Rebernik, Međimorec, Šarlija, Vrljičak – Brezovec, Arap, Bouadla – Dolček, Pejić, Tatar.