FOTO Koprivnica slavila u drugoj prijateljskoj utakmici, momčad Vedrana Medenjaka svladala Pitomaču

Nogometaši Koprivnice danas su na koprivničkom Gradskom stadionu odigrali svoju drugu prijateljsku utakmicu pred start proljetnog dijela prvenstva Treće hrvatske nogometne lige Istok. Na terenu s umjetnim travnjakom Zeleni su svladali Pitomaču rezultatom 3:1.

Po vrlo hladnom vremenu koprivnički trećeligaš poveo je pogotkom kapetana Tucakovića, a do kraja poluvremena vidjeli smo još dva pogotka i to oba u mreži gostiju. Za 2:0 zabio je Srbljinović, a za uvjerljivih 3:0 Jambrušić.

U nastavku susreta momčad Vedrana Medenjaka spustila je u nižu brzinu pa su gosti uspjeli stići i do počasnog pogotka. Bila je ovo druga prijateljska utakmica Koprivnice u zimskim pripremama. Podsjetimo, u prvoj su u Zagrebu izgubili od Maksimira rezultatom 5:4.

Sastav Koprivnice: Slukić – Tucaković, Halavuk, Pušić, Martinaga – Zanjko, Čakarić, Srbljinović – Sminderovac, Jambrušić, Kolar. Još su igrali: Šokec, Azenić, Filipović i Bistrović. Trener: Vedran Medenjak.