FOTO Kombinirani sastav Slaven Belupa slavio protiv Istre u Medulinu, Brezovec debitirao pogotkom

Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su Istru 1961 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Medulinu. Rezultat nakon 90 minuta bio je 2:0, a Farmaceuti su postigli po pogodak u svakom poluvremenu.

Trener Tomislav Ivković u današnjoj utakmici dao je priliku igračima koji nisu imali minutažu protiv Intera u Zaprešiću. S obzirom na rezultat sigurno će biti puno zadovoljniji nego nakon prijateljske utakmice prošlog tjedna u Legradu protiv Dubrave.

Slaven je poveo pogotkom Brezovca u 23. minuti. Varaždinac je tako na najbolji mogući način ‘otvorio’ svoj drugi dolazak u redove Farmaceuta. Za konačnih 2:0 pogodio je Jovičić u 64. minuti.

Koprivnički prvoligaš u Medulinu ostaje do subote, a u nedjelju će na koprivničkom Gradskom stadionu igrati protiv Cibalije u sklopu 22. kola Prve hrvatske nogometne lige.

MEDULIN – Teren br. 5. Prijateljska utakmica, 14.2.2018., 17:00.